Prosinec 2007

Uchiha-plakats

9. prosince 2007 v 16:25 | daven |  Naruto

Díly2

9. prosince 2007 v 12:05 | daven |  Power Rangers
Strážci se dozvědí příběh o Koraggově magickém koni - Catastrovi a jak byl považován za nezkrotitelného. V boji s Koraggem se Nick ztratí v jiné dimenzi. Najde způsob, jak uzdravit zraněného Catastra a najdou jeho přátelé způsob, jak zachránit jeho?
Necrolai použije při hledaní po Fire Heartovi mapu. Mezitím jsou Strážci donuceni vydat se na cestu nebezpečným Cimmarianským lesem, aby ho získali jako první. Xander je nicméně více zaujatý jako vůdce týmu. Dokáže Xander překonat svou pýchu a vyvést Strážce z lesa, nebo získá Necrolai Fire Hearta první?
Vida se nezúčastní setkání se Strážci, aby s LeeLee viděla vystoupení nového DJe. Další den se Vida chová divně. Má super sílu a divnou averzi ke sluníčku. Chip myslí, že zná odpověď na tuto chorobu. Vida se stala upírem, ale dokáže ji Chip zachránit před Necrolai, než bude příliš pozdě?
Xander je deprimován, když dostane beďara a všichni se mu smějí. Xander použije některý z Clařiných magických lektvarů, aby se ho zbavil. Později, jak Strážci spěchají získat Fire Hearta, Xander začíná zjišťovat zvláštní postranní efekty lektvaru. Dokáží Strážci zvrátit efekty a odemknout záhadu Fire Hearta včas?
Morticon posílá Necrolai, aby mu našla dítě Gatekeepera. Dítě tohoto mocného kouzelníka drží klíč k osvobození Morticona a odemčení Underworldu. Gatekkeper je odhalen jako Clare. Se zajmutou Udonnou a Strážci v ohrožení, Clare musí odemknout svůj osud a všechny zachránit.
Strážci jsou LeeLee navnazeni do jeskyně. Tam naleznou kouzelnou lampu s džinem jménem Jenji. Ale k čemu je dobrý džin, který neplní přání? Díky Strážcům, kteří zničili pečeť chránící jeskyni, Necrolai přivede zpět temného čarodějě jménem Imperius. Setkali se Strážci s rovnoceným protivníkem?
Starý Udonnin přítel se vrací, ale Clare nevypadá, že by mu věřila. Záhadná žába zachrání Madison v boji. Po jejím políbení se objeví nový válečník. Opravdu Udonna uvěří Calindorovi?
Udonna požádala Daggerona, aby trénoval Strážce, ale Xander ho zrovna nemá v oblibě. Daggeron tlačí Xandera extra tvrdě kvůli jeho nedostatku úsilí, což Xandera dělá ještě více naštvaného na Daggerona. Když Daggeron pošle Strážce do jiné dimenze, Xander musí nechat svůj trénink otestovat.
Když Necrolaino poslední monstrum začne krást duchy nevinných občanů, Chip je rozčilen a v návalu zuřivosti vypustí Soul Specter. Daggeron musí vzít Chipa, aby získal Hůl Topezů, aby ho zachránil od Soul Specteru. Na jejich cestě Daggeron slíbí chipovi, že ho bude trénovat, aby se stal rytířem.
Jenji žárlí na Fire Hearta a snaží se ho schovat v lesích. Když Fire Heart zmizí, Jenji uteče. Problém je, že pokud se brzy nevrátí do své lampy, rozplyne se. Pokud Madison nepřesvědčí Jenjiho, aby se vrátil do své lampy, zmizí navždy.
Poslední dobou se Strážci stávají línými a používají kouzla na všechno. Když Imperious vypustí Barbarian Beasty, Strážci spoléhají na Jenjiho a ten je zajat. Když si Imperius přeje, aby Power Rangers nikdy neexistovali, ocitnou se Strážci ve světě ovládnutém temnotou a bez svých kouzel. Nyní je jejich jedinou nadějí Koragg, který je pošle na cestu za nalezením kouzelného tribunálu a jeho požádáním o zrušení přání. Dokáží Strážci dosáhnout cíle bez svých sil?
Strážci tráví den malováním, zatímco se Nemrtví je plánují zničit. Imperious nařkne Koragga, že je zrádce, když odmítne zničit Strážce kvůli jeho cti. Imperius ho kvůli jeho prohrám nechá soudit před samotným Pánem. Všechno vede k boji s Daggeronem. Kdokoliv zničí Strážce, vyhraje tento případ.
Imperious plánuje použíst Legendární Mód Strážců k osvobození Pána. Koragg začíná mít vzpomínky na zcela jiný život. Udonna se obětuje, aby zachránila Strážce v Podsvětí. Koragg je odhalen jako Leanbow a nakonec zachrání tým. Ale má dostatek síly, aby porazil Pána? Je odhaleno šokující tajemství o Nickovi. Daggeron a Imperious bojují do úplného konce.
Udonna odchází hledat Leanbowa a Nick se snaží sžít se svým novým osudem. Dozví se, že je Osvícený. Mezitím z Podsvětí povstává Deset Terorů a plánují osvobodit Pána.
Strážci bojují s mocným Lovcem, který chce zajmout Nicka pro ostatní Terory. Nick pozoruje, jak jsou jeho přátelé pomalu zajímáni. Abych zachránil den, musí zjistit své spojení k Fireheartovi.
Nick a Vida se pohádají jako Strážci a musí se vypořádat z jední z Terorů. Oba se ocitají bezmocní, zatímco jejich přátelé pokračují v boji. To je přinutí překonat své rozdíly.
Sněžný Princ přinutí Nicka a Daggerona, aby si na den vyměnili svá místa. Nick je nyní učitel. Sněžný Princ říká Daggeronovi, že se má ještě hodně co učit. Daggeron cítí, že je to ztráta času, když Strážci bojují z nejnovějším z Terorů. Sněžný Princ je tvrdý na Daggerona a odmítá nechat ho bojovat, dokud se nenaučí, co dělá špatně. Daggeron musí pochopit moudrost starodávného Mystika a pomoci týmu porazit Megahorna. Když se do boje zapojí Black Lance, Leanbow konečně zasáhne.
Clare, Phineas a Leelee spěchají zachránit Udonnu, zatímco Strážci bojují s Hekatiodem. Sculpin konečně najde Leanbowa a vede své spojence proti osamocenému válečníkovi, aby osvobodili Pána. Strážci ztratí síli a musí najít způsob, jak ji dostat zpět, nebo ztratí všechno.
Udonna zoufale hledá zraněného Leanbowa, zatímco se Strážci snaží pomoci napravenému Terorovi utéct od ostatních. Matoombo musí utéct, nebo se stane nechtěnou nádobou pro Pána.
Pán vyhrožuje zničením všeho dobrého kouzla. Dokonce zničením samotné Mystické Matky. Nick a tým musí najít způsob, jak porazit pána, nebo změní svět v dezolátní místo. Získají pomoc vhodných spojenců a sága Mystic Force je u konce.

Díly1

9. prosince 2007 v 12:01 | daven |  Power Rangers
Clare prchá před obřím červem, ale je zachráněna divným stvořením.Nemrtví válečníci diskutují o svých plánech. Koragg je přesvědčen, že pro ně Strážci nepředstavují žádnou hrozbu.
Připravují se vypustit Mucora na nadzemní svět.Mezitím Power Rangers testují nové Mystic Racery.
Strážci se informují o veškeré výbavě, která přichází z bytí Strážcem. Udonna řekne, že se objeví s hrdinskými skutky.I když jim Udonna řekne, že Xenotome odhalí nová kouzla, když nastane ten pravý čas, Vida a Chip nechtějí čekat tak dlouho.
Zpět v Rootcoru, Clare informuje Udonnu o situaci a o jejím napadení. Vypadá zaujatě.Mezitím Xander, Nick a Madison cvičí základní zaříkávání.
Chip a Vida nicméně dělají vlastní agendu. Nechávají se najímat na hrdinské skutky, aby získali více kouzel ze Xenotomu.Chip je najat k uhrabání něčího dvorku, ale když skončí, vítr zase všechno rozfouká.
Vida musí umýt něčího psa, ale pes se otřepe a úplně ji namočí a nechá ji smrdět jako mokrého psa.Mezitím ostatní Strážci jdou městem, když se zajímají proč se Chip ani Vida neukázali.
Ale mají své vlastní problémy. Když se objeví Necrolai, aby je konfrontovala. Xander se s ní snaží domluvit, ale jako obvykle neuspěje.Strážci morfují do akce proti Necrolai. Necrolai klade v boji odpor a nakonec je vezme a odlétá s nimi.
Necrolai nakrmí Strážci Mucora jako svačinku.Chip a Vida se vrací, aby nenašli žádná nová kouzla a oba se cítí podvedeni.
Udonna je informuje, že opravdové hrdinské činy přichází s opravdovým nebezpěčím. Ihned na to je informuje o nebezpečí Mucora.Vida a Chip letí na Mystic Racerech se strachem, ale odhodláni pomoci svým přátelům a uspějí v jejich osvobození.
Tento hrdinský čin donutí Xenotome, aby odhalil nové kouzlo."Galwit Mysto Prifior!" Kouzlo způsobí, že Strážci transformují v legendární Mystic Titány.
Mystic Phoenix použije svůj ohnivý kop k zahalení Mystic Sprite do ohně - zničení Mucora obří ohnivou koulí.Jak později Nick vyšetřuje, co napadlo Clare, ostatní zjistí, že je v nebezpečí.
Hydraworm zaříná vylézat a útočit. Ostatní Strážci přichází na Nickovu pomoc, což umožni odhalení novéhou kouzla.Čtveřice Mystic Titánů se transformuje ve formaci Draka. Mystic Phoenix ho vede do boje a poráží Hydraworma.
Nick se později setká S Phineasem - troblinem, který zachránil Clare. Phineas se zmíní, že ještě neviděli temného pána Underworldu.Mezitím nemrtví pokleknou, když Pán Underworldu objeví skrze jámu uprostřed místnosti
Clawbster zaútočí na muže jdoucího z práce a změní ho v kámen.Madison natáčí Chipa při označování cen jako nechvalně známý Cound Discount, ochránce výhodných koupí.
Madison poté přistihne Nicka v Tobyho kanceláři a ten ji řekne, že se stále schovává za kamerou.LeeLee ji potvrdí, že je příliš plachá a že není nic než bojácná malá bytost.
LeeLee vyjadřuje své obavy Tobymu kvůli nedávným zprávám, že jsou lidé měněni v kámen. Popravdě mnoho divných věcí se stalo od doby, kdy se objevili Power Rangers.V hlubinách Underworldu Necrolai říká, že Clawbster změnil další lidi v kámen. Koragg tvrdí, že její plán je miniaturní a bhodlá vzít věci do svých rukou.
V Rootcorru pomáhá Udonna Clare z dalšího problému, když se změnila v rybu.Mezitím se Madison cití odrazená a snaží si dodat kuráž, aby promluvila na kluka v parku.
Ostatní Strážci jsou povoláni do Necrolaiiny kamenné zahrady lidí, kteří byli změněni v kámen.Necrolai a Clawbster se objevují, aby působili Strážcům trable, ale odlétají, když jsou přemoženi.
Madison se setká s Benem, když se objeví Necrolai. Při ochraně Bena se Maddie změní v kámen.Power Rangers přichází pozdě a Vida oznamuje, že zaplatí za to, že změnili Maddie v kámen.
Strážci přivedou Maddie zpět do Rootcoru, ale Udonnino kouzlo není schopné překonat kouzlo monstra.Nick se cítí být zodpovědný, že nazval Maddie plachou, ale Vida mu ukáže, že se Madison vyjadřuje pomocí svých filmů.
Inspirovanému Nickovi je odhalen další kouzelný kód, právě včas na novou hrozbu.Strážci spěchají na Mystic Racerech, ale na cestě jsou přerušeni Koraggem a jeho armádou Styxoidů.
Červený Strážce je zdrží svým novým kouzelným kódem, který transformuje jeho Mystic Racer v mystic Speeder.Červený Strážce srazí Koragga najetím do Kinght Wolfova štítu.
Mezitím ostatní Strážci bojují s Necrolai a jejími pomocníky.Konečně se objevuje Červený Strážce, právě včas,. aby obrátil Clawbsterův paprsek a změnil ho v kámen.
Poté, co je Clawbster zničen je Madison a všichni ostatní volná. Nick se omlouvá, že ji nazvla plachou.Nový kouzelný kód je odhalen a umožňuje Mystic Titánům skombinovat k utvoření Titan Megazordu.
Strážci se magicky objeví uvnitř šachového pole, které reprezentuje boj v mentální úrovni.Titan Megazord roztáhne svá křídla a vznese se do boje s vzkříšeným Clawbsterem.
Titan Megazord použije mystický Titan Saber, aby nadobro zničil Clawbstera.Později v Rock Poriu Ben překvapí Maddie a řekne, že ji chtěl oslovit už dřiv, ale byl příliš plachý
V litém boji s Červeným strážcem je Knight Wolf Koragg konečně poražen.Toto viděl Koragg ve studnici možných budoucností. Necrolai navrhuje použití Snow Staff, k dostání se do hlavy Červeného Strážce.
Na své cestě do Rock Poria je Nickkonfrontován Chipem, lovcem krokodýlů.Vrazí do Xandera, který dělá donášku peněz pro Tobyho. Nick komentuje, jak by on určitě potřeboval 1000 $.
Vida a Madison chtějí ukázat Nickovi novou píseň, když začne slyšet Koraggův hlas. Myslí, že si z něj dělají srandu.Nick nakládá krabice, když mu LeeLee chce ukázat novou koženou bundu. K její nelibosti na ní Nick nemá čas.
Při pokusu o Nickovo vyhození LeeLee odláká Xandera a schová peníze. Naráží na to, že Nick by mohl být zlodějem.Mezitím Nick začne opět slyšet Koraggův hlas, zatímco se mu Phineas snaží říct o svém strašném dnu.
Nick má záblesk o cizinci v černé róbě, který nese dítě zabalené v červené dece.Morticon se rozčilí a požaduje po Koraggovi, aby ho dostal ven z téhle díry, ve které je uvězněn.
Ostatní Strážci začínají podezírat Nicka, že ukradl peníze a Xander se cítí provinilý, že lhal Tobymu.Strážci řeknou Nickovi o penězích. Ten se ihned urazí a odjede.
Koragg zavede Nicka na pláž, kde ho pokračuje přesvědčovat, že mu nikdo nevěří.Koragg a Červený Strážce bojují svými meči.
Po zkažení dalšího kouzla, plešatá Clare a Udonna varují, že je Nick v nebezpečí.Strážci se snaží říst Tobymu, ale ten jim řekne, že našel peníze. Toby se jich zeptá, jak je napadlo, že by Nick ukradl peníze.
Hned nato upřou zraky na LeeLee, která otevře plechovku limonády a postříká si celou svou novou koženou bundu.Ostatní Strážci spěchají pomoci Nickovi a omlouvají se za ukvapené závěry.
Koragg zvýší obtížnost kombinací s Catastrosem k utvoření Kentaura. Strážci použijí dračí formaci.Koragg se spojí s Catastrosem k utvoření Centaurus Wolf Megazordu.
Centaurus Megazord ukradne sílu kombinace Titánů.Použije tuto sílu k vypuštění Morticona z Underworldu.
Jakkoliv mocný, Mystic Phoenix nějakým způsobem obrátí kouzlo a vrátí Morticona do Underworldu.Protikouzlo poslalo sílu Megazordu zpět Koraggovi, který se rozhodl nechat si ji pro sebe. Necrolai ho z povzdálí sleduje.
Ostatní Strážci se omlouvají Nickovi, ýe mu nevěřili a Nick připustil, že měl jít za nimi, když začal slyšet Koraggův hlas.Jak ostatní vcházejí do obchodu, Nick řekne "žádná další tajemství.", když vytáhne přikrývku, ve které bylo zahaleno dítě v jeho vzpomínce

Díly

9. prosince 2007 v 11:55 | daven |  Power Rangers
Před krátkou dobou tu byla dimenze plná úžasných kouzel.Ale poté se temnota dostala k moci a začal velký boj. Armáda nemrtvvých se hemží po zemi.
Všichni vypadají beznadějní, když do popředí vychází legie statečných a skutečných kouzelníků.Armáda nemrtvých se zaměří na lidský svět. Nejstatečnější kouzelník ze všech použil kouzlo, které zamklo zlo v hlubinách underworldu.
Lidé se nikdy nedozvěděli o této oběti. Dokonce dodnes žijí v míru. Přistěhovalec přijíždí na svém motocyklu do Briarwoodu.Mezitím v obchodě s muzikou zvaným Rock Porium jsou čtyři zaměstnanci poučování svým šéfem, když začne zemětřesení.
Při zemětřesení se objeví trhlina v bráně a vypustí zlo.Záhadná kouzelnice je varována před probuzeným nebezpečím.
Čtyři zaměstnanci - Chip, Madison, Visa Xander jsou přivoláni starým mužem hledajícím pomoc.Starý pán jim řekne, že jeho bratr je v nebezpečí v lesích a hledá pomoc.
Přistěhovalec - Nick promluví a řekne pánovi, že si potřebuje odpočinout a že mu pomůže.Xander se snaži informovat Nicka o divných příběhách o lesích a že pokud do nich jednou vstoupíš, už nevystoupíš. Nicka to nezajímá a je odhodlaný pomoc i tak
Mezitím v hlubinách Underworldu Necrolai hlásí svému Masterovi - Morticonovi, že lidský svět je přesně takový, jak si ho představovali.Čtyři se nakonec přidají k Nickovi a pomohou starému pánovi. Pětice nevědomky vstoupí do jiné dimenze v lese.´
Brzy se ocitnou obklíčeni zlými zombie nazvanými Hidiaci.Divná kouzelnice oblečená v černé róbě použije své kouzlo, aby porazil Hidiaky a poslala pětici do bezpečí.
V Rootcoru se kouzelnice odhalí jako Udonna a řekne jim příběh o velkém boji. Poté jim řekne, že legenda je určila stát se Power Rangers.Udonnina učednice - Clare ji informuje o situaci a ta řekne pětici, aby zůstali tu. Clare je méně než úspěšná, aby je zde udržela.
Najdou cestu do dřevěné vesnice, která byla právě napadena. Magické bytosti je uctívají a identifikují je jako Mystic Force.Jejich moment uctívaní je zkrácen, když se objeví ohromný troll a zaútočí.
Udonna použije svou kouzelnou hůlku, aby se stala Bílou Mystic Strážkyní.Pětice se opět nachází obklíčena Hidiaky. Udonna jim řekne, že aby je porazili, musí věřit v kouzla.
Bílá Strážkyně použije své síly sněhu a ledu, aby zmrazila trolla a zničila ho.Všichni jsou vzrušeni nad jejich výhrou, Nick nebyl schopen udělat práci kouzla a říká, že odchází. Zklamaná Udonna pošle Clare, aby ho vyvedla z lesa.
Knight Wolf Koragg se zjevuje, aby dokončil práci, kterou Hidiaci nedokázali a aby je zničil.Udonna a noví Strážci jsou sraženi Koraggovým vlčím útokem. Situace vypadá beznadějná.

Koragg poslal Strážce k zemi.Spojil se s obřím hřebcem jménem Catastros, aby se stal mocným kentaurem.
Stáním se Bílou Strážkyní, Udonna použije kouzlo, aby vyrostla za účelem boje s Koraggem. Oba si připadají známí.Koragg použije temnou sílu k Udonnině poraženi, což způsobí sněžení.
Clare postřehne sníh a zjistí, že Udonna má problémy.Koragg zvedá Udonninu Snow Staff, která spadla na zem - a je zdrojem jejích Strážcovských sil.
Morticon chce Snow Staff hlídat sám, ale Koragg se ji odmítne vzdát.Udonna konečně změní Clare do normálu a řekne Strážcům, aby nikam nechodili bez svých hůlek.
Udonna je změní v Mystic Morféry, které budou ve formě mobilních telefonů více přijatelnější pro jejich generaci.Udonna řekne Strážcům, aby se nechali vést stromy skrz les. Brzy zjistí, že mohou cestovat skrze stromy.
Strážci se teleportují skrze stromy myšlenkou na strom před Rock Poriem, který je tam přímo zavedou.Madison se snaží přesvědčit Nicka, aby zůstal v Briarwoodu a pomohl jim, ale Nick si chce dělat se svým životem něco jiného.
Mezitím v Rootcoru se Clare diví Udonnině rozhodnutí o zapovězení Nicka. Ukazuje na to, jak byla trpělivá při jejím cvičení.Udonna se opět snaží přesvědčit Nicka a řekne mu, že byl první, kdo chtěl pomoci starému muži a to jí ukázalo, že je předurčen stát se vůdcem.
Strážci jsou povoláni do boje. Jak vstoupí do lesa, zjistí, že mají nové uniformy.Strážci se brzy střetnou s Hidiaky a jsou připraveni je dostat.
"Magical Source, Mystic Force!" Použitím svých Mystic Morféru se čtveřice transformuje v Power Rangers.Nick dostane vizi, že mají ostatní trable a přijede na jejich záchranu - Koragg dostane kopanec do štítu.
Když konečně uvěří v kouzla, Nickova mystická síla se probouzí.Nick morfuje v Červeného Strážce a použije sílu ohně, aby dostal Hidiaky.
Koragg vyhrožuje Strážcům, že toto je pouze začátek a že se ještě setkají.Pět Power Rangers jsou konečně spojeni za účelem bránění obou dimenzí proti zlu.
Později v Rock Poriu Xander, Madison, Chip a Vida použijí kouzlo k uklizení obchodu.Toby je šokován, když najde obchod čistý. Brzy jsou přivítáni LeeLee - novou dívkou ve městě, která hledá pomoc.
Xander a Chip oba ihned vyrazí pomoci, ale vypadá to, že oni nejsou ti o které má zájem.LeeLee chce Nicka, aby ji pomohl. Ostatní Strážci přesvědčí Tobyho, aby ho najal.


Něco o Coragovi

9. prosince 2007 v 11:38 | daven |  Power Rangers
Celé jméno: Leanbow
Označení Strážce: Wolf Warrior
Zbraně: Štít Ohně
Příslušenství: Mystic Morfér
Zordy: Catastros

Leanbow a Udonna kdysi žili v poklidu se svým synem Bowenem. Když Podsvětí zaútočilo, Mystičtí Kouzelníci s nimi bojovali, ale byli přemoženi Morticonem a jeho armádou. Leanbow se setkal s Daggeronem a Niellou a vymýšleli plán. Přidal se k nim také Calindor, který se nakonec přidal na stranu zla. Udonna svěřila Bowena Daggeronovi. Leanbow vedl boj v Podsvětí. Vstoupil do brány, aby za ní udržel jednotky zla a instruoval Niellu, aby zapečetila bránu, což také vedlo k její zkáze. Pokračoval v boji sám, dostal se k Pánovi a byl téměř úspěšný v jeho svržení do hlubin. Naneštěstí byl Leanbow transformován v Koragga Pánovými posledními zbytky sil. Jako Koragg byla jeho paměť vymazána a sloužil Pánovi pro boj s dobrem. Při boji s těmi, které dříve miloval jako například Udonna (vzatím její Sněžné Hůlky ji znemožnil morfovat v Bílou Strážkyni), Daggeron (kterého kdysi trénoval) se jeho paměť rychle vracela. Má mentální spojení ke svému synovi.
Když Imperious vyzval Koragga, který byl úctihodným kouzelníkem, aby se vzdal svých kouzelných sil, aby dokázal své kvality jako válečník. Imperious transformoval Koraggovy síly v temný Mystic Morfér, kterým Necrolai rozpoutala peklo. Později si své kouzlo vzal zpět násilím. Když Koragg unesl Strážce do Podsvětí, Udonně se podařilo infiltrovat do základny, ale byla napadena a téměřzničena. Lenabowovi se vrátily vzpomínky a zachránil Udonnu. Leanbow transportoval sebe, Udonnu a Strážce do jiné dimenze, kde jim vysvětlil, co se stalo. Pánova síla ho změnila v Koragga. Znovu bojoval s Nickem a témeř ho zabil, kdyby mu Udonna neřekla, že jsou jeho rodiče. S tímto odhalením byl konečně Leanbow schopen vymanit se Pánovi. Přesně poté se Pán dostal na povrch, Leanbow se změnil do Ancient Mystic Módu, zatlačil Pána zpět do hlubin. I když všichni věřili, že je pryč, Udonna neztratila naději, že je venku a vydala se ho najít doprovázená Clare.
Leanbow se později objevil v Jezeře Nářků v Podsvětí, kde ho Sculpin požádal o vydání Pána, on odmítl. Ačkoliv vypadal jako Koragg, nyní bojuje za dobro. Když Leanbow viděl svého syna a ostatní Strážce v nebezpečí, vrátil se na povrch s Catastrosem, aby utvořil Centaurus Wolf Megazord za použití dobrého kouzla proti Black Lancovi. Později vzal Blacklance sebou do Podsvětí. Necrolai díky Sculpinově šupině našla jeho úkryt a zavedla k němu Sculpina. Oslabili ho natolik, že propustil Pána. Leanbow v Ancient Mystic Módu padl k zemi. Udonna ho nalezla a oživila ho silou své Sněžné Hole. Pomohla mu také na povrch. Leanbow se transformoval Červeným Mystic Morférem ve Vlčího Válečníka a zachránil Strážce před Gekkorem. Když byl Nick pod vlivem Pána a získal Koraggovo brnění, byl to Leanbow, který ho přivedl zpátky, když mu ukázal svou lásku. On a Daggeron se vydali do paláce Mystic Matky a našli ho v troskách. Bojovali s Pánem, ale prohráli a byli vhozeni před Strážce. Byl oživen Necrolai a porazil Pána spolu se svou ženou, synem, Daggeronem a ostatními Strážci. Po konečné bitvě Leanbow opustil Briarwood na motorce spolu s Udonnou a Nickem a odjeli navštívit Nickovy adoptivní rodiče.
Leanbow vlastní také Ancient Mystic Mód. V této formě má červeno-fialovou démonickou podobu a fialovým pláštěm a je vyzbrojen zubatým mečem a štítem.
Corag je Vlčí rytíř.Je to zloduch ale pak pomůže strážcům.Většinou se proměňuje s Catastrfosem.Bojoval proti Udoně,Clarr,Dageronovi,Nickovi,Maddison,Vidě,Chipovi,Xanderovi a taky proti tam těma dvěma těch ze Šelm.ještě mě takovou maou potyčku s Morticonem.
Obrázky:
Červený Corag:
Souboje: