Červenec 2007

Pls

27. července 2007 v 15:21 | daven |  About Me
Uděláte mi pls někdo misi v n-a jestli to chcete tak mi napište mailem nebo skypem.

Přihláška

26. července 2007 v 22:21 | daven
1.Jméno
2.Web
3.Nej. postava
4.Datum narození
5.Nej anime
Beru maximálně 5 lidí


Moje Výtvory

24. července 2007 v 14:49 | daven |  Shaman King

Jsem v soutěži o nej. blog

21. července 2007 v 19:58 | daven |  Zprávy
Jsem v soutěži o nej blog
Dejte mi pls hlasy
do komentářů mi napište že ste mi dali hlas a já vám něco udělám.

15.bleskovka

21. července 2007 v 18:53 | daven |  Bleskvoky
1.Kdo se skrývá pod oblečním převlekem?
2.Z Jaké vesnice je?
3.Je v něm někdo?
4.Kdo sy myslíš že je jeho otec?
5.Z jekého týmu je?
6.Kdo je jeho Sensei?
7.S kým je v týmu?
8.Jeho 2 jutsu
9.Koho má rád?
10.Co na diplom
Prvních 8

Diplomy za 14bleskovku

21. července 2007 v 18:30 | daven |  BleskvokySoutěž o nej blog.

20. července 2007 v 17:14 | daven |  Soutěže
Stačí napsat do komentářů jen tohle:
1.Přezdívka
2.web
až se jich zaregistruje 10 tak v každim kole budou vypadávat dva všem hodně štěstý
a každý dostane nějaký ocenko

3díl-Nový člen

20. července 2007 v 17:10 | daven
Když tam přišel ten kluk kterej řikal že chce k nim do party tak se ho Sakura zeptala:A proč? a on na to:Abych mohl zničit Mika.A Jere řekl můžeš se k nám přidat.A Marty se ho zeptal:Jak se jmenuješ?A on řekl:Já jsem Likons.A kdo ste vi?Já jsem Jere.Já jsem Sakura.Já jsem Bynemesis.Já jsem Kurama.Já jsem Daven.Já jsem Hiei.Já jsem Marty.Potom tam někdo zaútočil na Martyho a byl to Mik.Všichni tam přiběhli a začali bojovat a zjevila se tam armáda a každej si našel svýho soupeře.Marty boužíval katany,Jere lejzr,Daven štít,Likons sítě,Bynemesis Meč,Hiei duchovní meč,Kurama Bič a Sakura kunaie.nakonec Mik a jehlo poskoci utekli.Pak všichni šli do pokojů a Mik řekl tak zdá se žé máme novou partu Kids.Pokračování příště

9 spřátelený blog

20. července 2007 v 16:57 | daven |  Spřátelené blogy
dobrý blog o Gf.Jeho majitelem je Paja5
a pro mě:

skoro všichni

19. července 2007 v 21:17 | daven |  Shaman King

Jak se jmenuje správně morty

19. července 2007 v 21:14 | daven |  Ankety
ANKETA

DVD

19. července 2007 v 21:12 | daven |  Shaman King
Mám DVD Krále šamanů.Jsou tam první 3díly:Morty a Duchové,Duch Strážný a Lenny.Je to v češtině nebo to můžete mít ještě vangličtině,slovenštině nebo maďarštině.
Taky u toho byl plakát na kterym byl Yoh a Amidamaru.
Podobně vypadal obal:

Hiei

19. července 2007 v 18:51 | daven |  YuYu Hakusho
Jméno: Hiei Jaganshi
Místo: Ledová vesnice ze Zásvětí (Ice Country)
Věk: neznámý
Výška: okolo 5 stop = ? cm
Oči: červené
Vlasy: černé s bílími proužky
- Jeho matka Hina, je Ledová žena, která žije v Ledové vesnici v Zásvětí. Ledové ženy vytvářejí ze svých slz perly. Ledové ženy nepotřebují muže, aby se jim narodilo dítě, protože každých 100 let se Ledové ženě narodí dítě - dívka. Ovšem Hiei je synem muže - a to Ledové ženy považují za zkázu vesnice. Rui, nejlepší přítelkyně Hiny, byla donucena malého Hieie vyhodit z Ledovcové vesnice. Než ho vyhodila, dala mu jeho Hirui kámen (slza jeho matky) a řekla, až když se vrátí, ať zabije jako první ji. Hiei žil celá léta v pomstě vrátit se do Ledové vesnice a zabít tam všechny Ledové ženy.
- Skupina banditu ho našla jako dítě a postarala se o něj. Dali mu jméno "Hiei". Hiei se k nim připojil a zabíjel s nimi. Později však při boji ztratil svůj Hirui kámen. Nyní byli 2 věci, které musel Hiei najít: jeho rodnou Ledovcovou vesnici a jeho Hirui kámen. Aby obě věci lépe našel, zašel za chirurgem Zásvětí Shigure a nechal si od něj udělat třetí oko (Jagan). Jeho démoní síla ale klesla na úplné minimum, proto ho Shigure naučil několika mečířským technikám. Teď, když měl třetí oko, nebyl po tom všem problém najít Ledovcovou vesnici. Když spatřil opět vesnici, ztratil svou touhu pomstít se, jelikož sami Ledové ženy vypadali už jako mrtvé - skoro bez života. Potkal Ruri. Dozvěděl se od ní, že dcera Hiny Yukina (Hieiova sestra, dvojče) odešla z Ledovcové vesnice najít svého bratra.
- Teď Hiei musí najít opět 2 věci: jeho Hirui kámen a jeho mladší sestru Yukinu. Rozhodl se vstoupit do Lidského světa najít ji a potkal se zde i s Kuramou. O jeden rok později potkal Yusukeho.
Schopnosti:
Jeho rychlost, jeho dovednosti s mečem a jeho třetí oko. Třetím okem má schopnost použít oheň, jeho nejsilnější techniku Černý plamen, jimž vytvoří obrovského a silného draka a Ohnivý meč. Černý plamen má jednu nevýhodu: po útoku Hiei potřebuje několik hodin spánku.


Speciální informace:
Jeho ladnost pohybů. Pro lidské oči je jeho rychlý pohyb neviditelný. Vždy nosí černý plášť a na jeho pravé ruce má tetování Černého draka.


Speciální znaky:
Hiei je velmi tichý a straňující se typ. Je velmi silný a řekne co chce, ovšem nikdy si neřekne o pomoc. Byl to zabiják, ale potom, co potkal Yusukeho, prošel změnou. Začal se strachovat o ostatní a zjistí se, že ve skutečnosti je dobrý se srdcem na pravém místě.
zdroj:www.raizen-yosuke.blog.cz

2díl-Daven a Jere vs 2 Poskoci Mika

19. července 2007 v 16:55 | daven
Jere okamžitě otevřewl dveře a vyslan na jesnoho poskoka Mika lejzr ale tan se mu vyhnul.Mezitím druhý poskok Mika zaútočil na Davena.Jenomže Daven Vytáhl Snowboard a udělal Ledový štít který je velký 10 m a Daven a Jere se za něj ukrili.Paksi Jere připravil svojí techniku:Extra Super Lejzr a Daven štít dal pryč a Jere v tu chvýli vystřelil na jednoho poskoka Mika a ten byl mrtvej.Druhý poskok mezitím zautočil na Davena ale:Daven po něm hodil svůj štít a byl mrtev.A ostatní vyšli a ptali se co se stalo a Daven a Jere na to:Byly tady 2 poskocy Mika a všichni nato:Kdo jeto Mik? A Hiei řekl:Mik je vůdce zla a vůdce Karitone.A Daven a Jere řekli:Přesně tak.Pak tam přišel nějakej kluk kterej se k nim chce přidat do party.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

1díl-Parta Dobra

19. července 2007 v 16:34 | daven
Jednou když šel Marty hřištěm které bylo zcela zníčené potkal tam kluka jménem Daven.Marty se ho zepatal:Co tady děláš a Daven na to:Vytvářím partu dobra aby sme pomhli porazit Karitone.Chceš se přidat?A Marty na to:jo a šli cestou uviděli další 2děti a řekli:Nechcete se k nám přidat?A Bynemesis na to:Kam se přidat? a Marty řek:K partě dobru aby sme zastavili zlo a Bynemesis a Sakura řekli:Tak jo a šli cestou uviděli další dítě:Byl to Kurama Daven se ho zeptal jestli se k nim chce přidat a porazit zlo.A Kurama řekl:Jo a tak šli a tam uviděli další dítě kterým byl Hiei a Kurama se ho zeptal jestli nechce bojovat s nim proti zlu a Hiei odkívl že ano.Pak šli a našli dům který byl jejich klubovnou a v tom domu někdo byl.Byl to Jere.Který se k nim přidal.A udělali si s toho klubovnu.Marty a Kurama tam dávali postele,Daven Skříně,Hiei Stoli,A Bynemesis se Sakurouvybavení a Jere tam přenášel kufry.Pak se rozdělili do pokujů.
Rozpis Pokojů:
1:Hiei,Kurama
2:Jere,Marty,Daven
3.Sakura a Bynemesis
a když byl druhý den tak se Daven a Jere probudili a do města vtrhli 2 Poslové Mika vůdceho Karitone.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Info

19. července 2007 v 16:14 | daven
Malé město jménem Saritone bylo ohroženoútoky sosuedního města Karitone.Věčina lidí říkali Saritone=Dobro Karitone=Zlo.Až po letech tato válka skončila.Oživil se démon který všechny lidi na Saritone zabil ale děti zůstaly na živu a démon se přidal k zlu.

Diplom od Raizena-Yosukeho

18. července 2007 v 18:48 | daven |  About Me